Awarded contract
Published
Pełnienie serwisu awaryjnego oraz świadczenia usługi konserwacji i technicznego utrzymania instalacji, systemów i urządzeń dworców Poznań Główny, Poznań Letni i Poznań Zachodni w latach 2023-2025 r.
26 Suppliers have already viewed this notice
Track & Win Public Sector Contracts and Tenders. Sign up for Free
Value
2,731,507.43 PLN
Current supplier
PKP TELKOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Description
1. Przedmiotem zamówienia pełnienie serwisu awaryjnego oraz świadczenia usługi konserwacji i technicznego utrzymania instalacji, systemów i urządzeń dworców Poznań Główny, Poznań Letni i Poznań Zachodni w latach 2023-2025 r.”, (dalej jako: Przedmiot zamówienia). 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej: „OPZ”, stanowi Załączniki nr 1a, nr 1b, nr 1c, nr 1d, nr 1e do SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania Przedmiotu zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ, dalej jako „Wzór Umowy” oraz w OPZ, stanowiącym Załączniki nr 1a, nr 1b, nr 1c, nr 1d, nr 1e do SWZ. Lot 1: 1. Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca lub podwykonawca, jest zobowiązany do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących pracę, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. 2022 r., poz. 1510 z późn. zm.). Zobowiązanie do zatrudnienia dotyczy pracowników, którzy w ramach umowy, która zostanie zawarta w wyniku udzielenia przedmiotowego zamówienia, będą wykonywać czynności określone w § 2 ust. 4) Wzoru Umowy – Załącznik nr 10 do SWZ. 2. Zasady dokumentowania zatrudnienia, kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia, określone zostały we Wzorze Umowy, stanowiącym Załączniku nr 10 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wymienione w rozdz. IX ust. 2 pkt 4) lit. b) SWZ, porozumiewały się z Zamawiającym w języku polskim lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego. W korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski, przy czym Zamawiający w tym przypadku wymaga posługiwania się przez personel Wykonawcy językiem polskim w stopniu zaawansowanym C1 - zgodnie ze skalą przyjętą przez Radę Europy – CEFR Common European Framework lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego, natomiast w korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski w co najmniej wyżej wymienionym stopniu zaawansowania. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 5. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszelkich czynności wynikających z SWZ oraz przestrzegania wymagań „Procedury dotyczącej wymagań w zakresie BHP wobec Wykonawców oraz Podwykonawców realizujących usługi na rzecz PKP S.A.” - która stanowi Załącznik nr 6 do Wzoru Umowy (w zakresie przepisów BHP).
Personalised AI Summary
Unlock decision maker contacts.
Create a Free Account on Stotles
Stotles is your single source for government tenders, contracts, frameworks and much more. Sign up for free.
Explore similar pre-tenders, open or awarded contracts
Browse open tenders, recent contract awards and upcoming contract expiries that match similar CPV codes.
PGE Energia Ciepła S.A.
760,560 PLN
Published a year ago
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza
743,294 PLN
Published a year ago
PGE Energia Ciepła S.A.
146,000 PLN
Published a year ago
Awarded
Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży budowlanej
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
290,490.76 PLN
Published a year ago
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
55,056.41 PLN
Published a year ago
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
–
Published a year ago
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
–
Published a year ago
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
1,160,693.96 PLN
Published a year ago
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
1,063,252.48 PLN
Published a year ago
Explore top buyers for public sector contracts
Discover open tenders, contract awards and upcoming contract expiries of thousands of public sector buyers below. Gain insights into their procurement activity, historical purchasing trends and more.
CPV Codes
Sign up to the Stotles Tender Tracker for free
Find even more contracts with advanced search capability and AI powered relevance scoring.