Awarded contract
Published
Antiseptics and disinfectants
6 suppliers have saved this notice.
Looks like a fit? Save this tender and qualify it in Stotles
Value
361,293 EUR
Current supplier
Schulke Polska Sp. z o.o.
Description
Przedmiotem zamówienia są preparaty dezynfekcyjne wg pakietów. Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni, wyposażenia oraz wyrobów medycznych. Preparat do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji skóry dłoni. Preparat do zwilżania i wstępnej dezynfekcji narzędzi chirurgicznych i wyrobów medycznych. Preparat myjąco-dezynfekujący do narzędzi i powierzchni na bazie aktywnego tlenu. Preparat antybakteryjny do profilaktyki p/grzybiczej stóp. Preparat pielęgnacyjny i nawilżający przeznaczony do narzędzi chirurgicznych na bazie czystego oleju parafinowego. Środki dezynfekcyjne do maszynowego mycia, płukania bądź dezynfekcji wyrobów medycznych, narzędzi chirurgicznych. Gotowy do użycia preparat czyszczący. Preparat do wstępnego mycia endoskopów i płukania kanałów endoskopów elastycznych. Preparat do dezynfekcji chemiczno-termicznej aparatów do hemodializy Fresenius 4008B, 4008S, 5008. Preparat do mycia i dezynfekcji stomatologicznych systemów ssących oraz spluwaczek. Preparat dezynfekcyjny alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Roztwór do zamykania cewników (ampułki). Roztwór do zamykania cewników (fiolki). Płyn antyseptyczny do użytku zewnętrznego do stosowania na skórę i błony śluzowe. Żel do stosowania na rany ostre i przewlekłe.
Qualify tenders faster with AI summaries - see key details in the Stotles app
Unlock decision maker contacts.
Never miss a tender again
Get alerts, AI summaries and tools to qualify faster
Explore similar pre-tenders, open or awarded contracts
Browse open tenders, recent contract awards and upcoming contract expiries that match similar CPV codes.
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
29,172.82 PLN
Published 2 years ago
Awarded
Dostawa leków
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku
2,886,408.97 PLN
Published 2 years ago
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej
1,899,783.3 PLN
Published 2 years ago
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Gliwicach
206,400 PLN
Published 2 years ago
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
3,313,868.08 PLN
Published 2 years ago
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
2,809,439.1 PLN
Published 2 years ago
Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
242,357.78 PLN
Published 2 years ago
Awarded
Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr Ludwika Błażka
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
4,213.68 EUR
Published 2 years ago
Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
18,176,638.67 PLN
Published 2 years ago
Explore top buyers for public sector contracts
Discover open tenders, contract awards and upcoming contract expiries of thousands of public sector buyers below. Gain insights into their procurement activity, historical purchasing trends and more.
Sign up to the Stotles Tender Tracker for free
Find even more contracts with advanced search capability and AI powered relevance scoring.